Prestižní psací potřeby

Prestižní znažky:

PARKER, WATERMAN, LAMY - www.prestiznipsani.cz

TOMBOW - www.tomboweurope.com/schreibgeraetel/index.html

Pelikan - www.pelikan.com/pulse/Pulsar/en_GB.CMS.displayCMS.93871./online-catalog

FABER-CASTELL - www.faber-castell.cz

 

Pera Online jsou osazeny krystaly zn.SWAROVSKI.

 


LAMY Logo 206 brushed steel
Broušená nerezová ocel s pochromovanými doplňky. Hroz z nerezové oceli. Nasazovací víčko. Jedná se o plnicí pero.

1010,- (835,- bez DPH)

LAMY Logo M+
Řada Logo M+ představuje nadčasový design a vynikající funkčnost. Právě díky tomu jsou skvělými společníky v každé situaci. Kuličková tužka má stiskací mechanismus. Modrá nebo černá naplň.

255,- (211,- bez DPH)

LAMY Logo M+
Černý tvrzený plast s doplňky z nerezové oceli. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

255,- (211,- bez DPH)

LAMY Logo M+ red
Červený tvrzený plast s doplňky z nerezové oceli. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

255,- (211,- bez DPH)

LAMY Logo matt red
Tělo a klip z nerezové oceli, v kombinaci s červenými plastovými doplňky. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

255,- (211,- bez DPH)

LAMY LX GOLD
Lehké hliníkové tělo s rafinovanou povrchovou úpravou v barvě drahého kovu, v kombinaci s odpruženým klipem pokoveným zlatem. Hrot z nerezové oceli pokovený černou barvou pomocí techniky PVD. Jedná se o plnicí pero.

1490,- (1231,- bez DPH)

LAMY Noto black silver
Řada Noto představuje moderní design, který je vhodný pro každého. Nenápadný klip, který elegantně splývá s tělem jako jeho nedílnou součástí. Matně černé plastové tělo v kombinaci s metalicky lakovanými doplňky. Kuličková tužk

329,- (272,- bez DPH)

LAMY Safari blue
Tělo z modrého plastu a ergonomicky upravená úchopová zóna, odpružený kovový klip. Hrot z nerezové oceli. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

361,- (298,- bez DPH)

LAMY Safari green
Řada Safari se vyznačuje tím, že tělo je vyrobeno z tvrzeného ABS plastu a ergonomicky upravená úchopová zóna je doplněná odpruženým kovovým klipem. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

361,- (298,- bez DPH)

LAMY Safari matt charcoal
Tělo z tvrzeného plastu. Jedná se o propisku.

361,- (298,- bez DPH)

LAMY Safari pink
Tělo z růžového plastu a ergonomicky upravená úchopová zóna, odpružený kovový klip. Hrot z nerezové oceli. Jedná se o kuličkovou tužku. Stiskací mechanismus. Modrá nebo černá náplň.

361,- (298,- bez DPH)

LAMY Safari red
Tělo z červeného plastu a ergonomicky upravená úchopová zóna, odpružený kovový klip. Hrot z nerezové oceli. Jedná se o plnicí pero.

560,- (463,- bez DPH)

LAMY Safari white
Tělo ze zářivého bílého plastu a ergonomicky upravená úchopová zóna, odpružený kovový klip. Hrot z nerezové oceli. Jedná se o plnicí pero.

560,- (463,- bez DPH)

Parker Black GT, PP
Mosazné tělo a víčko s lesklou lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o plnicí pero.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker IM Black CT, KT
Mosazné tělo a víčko s lesklou lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o propisku.

695,- (574,- bez DPH)

Parker IM Black CT, RB
Mosazné tělo a víčko s lesklou lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o roller.

970,- (802,- bez DPH)

Parker IM Black GT, RB
Tělo a víčko z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, povrch ošetřen pískováním. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli.

1670,- (1380,- bez DPH)

Parker IM Pearl GT, KT
Lakované mosazné tělo a víčko s reliéfní rytinou vyvedenou pomocí laseru. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o propisku.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker IM Premium Blue CT, PP
Tělo a víčko z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, leštěná povrchová úprava. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o plnicí pero.

2080,- (1719,- bez DPH)

Parker IM Premium Brown CT
Tělo z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, leštěná povrchová úprava. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Nabízí odolný hrot z ušlechtilé nerezové oceli, širokou paletu provedení i

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker IM Premium Dark Espresso CT, KT
Lakované mosazné tělo a víčko se zdobnou rytinou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o propisku.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker IM Premium Dark Espresso CT, PP
Lakované mosazné tělo a víčko se zdobnou rytinou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o plnicí pero.

2080,- (1719,- bez DPH)

Parker IM Premium Pale Green CT, KT
Tělo a víčko z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, povrch ošetřen pískováním. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o propisku.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker IM Premium Pale Green CT, RB
Tělo a víčko z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, povrch ošetřen pískováním. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o roller.

1670,- (1380,- bez DPH)

Parker IM Premium Warm Grey GT, RB
Tělo a víčko z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, povrch ošetřen pískováním. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o roller.

1670,- (1380,- bez DPH)

Parker Jotter Alexandra Matte Grey
Matné šedé lakované tělo z broušené nerezové oceli a vrchní část z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem.

565,- (467,- bez DPH)

Parker Jotter Bond Street Black CT
Lakované tělo z broušené nerezové oceli a vrchní část z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Jedná se o propisku.

476,- (393,- bez DPH)

Parker Jotter Monochrome Black BT
Černě lakované tělo z nerezové oceli. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD odolnou matně černou vrstvou.

710,- (587,- bez DPH)

Parker Jotter Monochrome Gold GT
Zlatě lakované tělo z nerezové oceli. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD odolnou matně zlatou vrstvou. Jedná se o propisku.

710,- (587,- bez DPH)

Parker Jotter Monochrome Pink Gold PGT
Růžovozlatě lakované tělo z nerezové oceli. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD odolnou matně růžovozlatou vrstvou. Jedná se o propisku.

710,- (587,- bez DPH)

Parker Jotter Red
Tělo z červeného tvrzeného plastu, doplňky z nerezové oceli. Jedná se o propisku.

265,- (219,- bez DPH)

Parker Jotter Royal Blue CT
Lakované tělo z broušené nerezové oceli a vrchní část z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Jedná se o propisku.

476,- (393,- bez DPH)

Parker Jotter Stainless Steel GT
Tělo a víčko z broušené nerezové oceli. V kombinaci s klipem pokoveným zlatem, s leštěnou úpravou. Jedná se o propisku.

476,- (393,- bez DPH)

Parker Jotter White
Tělo z bílého tvrzeného plastu, doplňky z nerezové oceli. Jedná se o propisku.

265,- (219,- bez DPH)

Parker Light Purple CT, RB
Broušené mosazné tělo a víčko s lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli. Jedná se o roller.

970,- (802,- bez DPH)

Parker propiska IM Blue CT
Mosazné tělo s lesklou lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem, s leštěnou úpravou. Nabízí odolný hrot z ušlechtilé nerezové oceli, širokou paletu provedení inspirovaných tradicí značky Parker, uživatelsk

695,- (574,- bez DPH)

Parker Royal I.M. Premium Dark Violet CT, KT
Tělo z eloxovaného hliníku se zdobnou rytinou vyvedenou pomocí laseru, leštěná povrchová úprava. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem, s leštěnou úpravou.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker Sonnet Red GT, RB
Roller Parker v provedení inspirovaném historickou modelovou řadou Vacumatic. Má hliníkové tělo s lakováním doplněným ozdobnými rytinami. Doplňky jsou pochromované. Elegantní zúžené tělo přináší do oblasti prestižních psacích pot

1560,- (1289,- bez DPH)

Parker Urban Metro Metallic CT, RB
Broušené mosazné tělo a víčko s pochromovanou povrchovou úpravou, černý plastový úchop. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem.

1250,- (1033,- bez DPH)

Parker Urban Muted Black GT, PP
Mosazné tělo a víčko s matnou lakovanou povrchovou úpravou, černý plastový úchop. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli.

1670,- (1380,- bez DPH)

Parker Urban Premium Amethyst
Kuličkové pero Parker v provedení inspirovaném historickou modelovou řadou Vacumatic. Má hliníkové tělo s lakováním doplněným ozdobnými rytinami. Doplňky jsou pochromované. Elegantní zúžené tělo přináší do oblasti prestižních ps

1180,- (975,- bez DPH)

Parker Urban Premium Dark Blue CT, PP
Metalické modré tělo z broušeného eloxovaného hliníku, světle modrý úchop upravený pískováním a broušené mosazné víčko pokovené chromem. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli.

2500,- (2066,- bez DPH)

Parker Urban Premium Dark Blue, KT
Metalické modré tělo z broušeného eloxovaného hliníku a světle modrý úchop upravený pískováním. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem.

1529,- (1264,- bez DPH)

Parker Urban Premium Pearl Metal Chiselled, KT
Mosazné tělo s perleťovou povrchovou úpravou a moderním grafickým designem. Doplňky jsou pokovené chromem. Stiskací mechanismus pro vysunutí velkokapacitní náplně.

1050,- (868,- bez DPH)

Parker Urban Premium Pearl Metal CT, PP
Perleťová povrchová úprava s moderním grafickým designem na lakovaném mosazném základě. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli.

2500,- (2066,- bez DPH)

Regal Golf, stříbrná, kuličková tužka
Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé kovové tělo, klip ve tvaru golfové hole.

369,- (305,- bez DPH)

Regal Hadrián, kuličková tužka, stříbrná

420,- (347,- bez DPH)

Regal Oxford, kuličková tužka, černá
Luxusní kovové kuličkové pero s vyměnitelnou náplní uložené v dárkové krabičce, lesklé kovové tělo s vyobrazením světadílů a se stříbrným klipem, otočný mechanismus, náplň modrá.

690,- (570,- bez DPH)

Regal Oxford, plnicí pero, černé
Luxusní kovové inkoustové pero s konvertorem, uložené v dárkové krabičce, má lesklé kovové tělo s vyobrazením světadílů a se stříbrným klipem. Konvertor lze vyměnit za bombičku.

750,- (620,- bez DPH)

Regal Themis, inkoustové pero, bílé

399,- (330,- bez DPH)

Regal Themis, kuličková tužka, bílá

369,- (305,- bez DPH)

Regal Themis, kuličková tužka, černá

369,- (305,- bez DPH)

Regal Themis, kuličková tužka, modrá

369,- (305,- bez DPH)

Regal Themis, kuličková tužka, růžová

369,- (305,- bez DPH)

Regal Themis, kuličková tužka, zelená

369,- (305,- bez DPH)

Regal Touch pen bílý
Speciální gumové zakončení pro dotykové ovládání tabletů a mobilních telefonů. Uložené v dárkové krabičce. Matné barevné kovové tělo.

229,- (189,- bez DPH)

Regal Touch pen černý
Speciální gumové zakončení pro dotykové ovládání tabletů a mobilních telefonů. Uložené v dárkové krabičce. Matné barevné kovové tělo.

229,- (189,- bez DPH)

Regal Wellington, kuličková tužka, hnědá

394,- (326,- bez DPH)

Regal Wiliam, bílý, kuličková tužka
Kovové tělo v matně bílé barvě s leskle stříbrným klipem a s vyměnitelnou náplní. V dárkové krabičce.

369,- (305,- bez DPH)

Regal Wiliam, černý, kuličková tužka
Kovové tělo v leske černé barvě s leskle stříbrným klipem.

369,- (305,- bez DPH)

Sběrové místo RENGL