Pastelky

Pastelka Stabilo Trio - 12 barev
Trojhranná silná ergonomická pastelka, která se dobře drží v ruce. Tuha o šíři 4,2 mm. Souprava obsahuje 12 ks pastelek.

cena na dotaz

Pastelka Stabilo Trio - 18 barev
Trojhranná silná ergonomická pastelka, která se dobře drží v ruce. Tuha o šíři 4,2 mm. Souprava obsahuje 18 ks pastelek.

cena na dotaz

Pastelky Faber-Castell Colour Grip 2011 - 12 barev
Kvalitní dřevěné pastelky: patentovaná GRIP zóna s masážní a protiskluzovou úpravou ergonomický trojúhelníkový tvar * vodou rozmývatelná tuha* kvalitní a měkké dřevo pro snadné ořezávání* povrchové laky na vodní bázi*p

cena na dotaz

Pastelky Faber-Castell Junior Triangular - 10 barev + ořezávátko
Kvalitní dřevěné pastelky. Trojhranné tělo pro pevné uchopení. Silná měkká tuha o šíři 3,8 mm, snadné ořezávání. Tuha chráněná proti zlomení.

cena na dotaz

Pastelky Maped Color´Peps - 12 barev
Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. Souprava 12 barev v pouzdře Trojhranné tělo Měkká odolná tuha Jasné barvy Tloušťka tuhy 2,9 mm

cena na dotaz

Pastelky Maped Color´Peps - 6 barev
Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. Souprava 6 barev v pouzdře Trojhranné tělo Měkká odolná tuha Jasné barvy Tloušťka tuhy 2,9 mm

cena na dotaz

Pastelky Maped Color´Peps Flex Box - 12 barev + dóza
Souprava 12 ks pastelek v dóze. Nápadité balení, první pružná dóza na pastelky, exkluzivně od firmy Maped. Praktické balení, pastelky se snadno vyjímají, i když jsou již ořezané.

cena na dotaz

Pastelky Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev
Souprava 12 ks silných pastelek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká odolná tuha, zářivé barvy. Tloušťka tuhy 5 mm.

cena na dotaz

Pastelky Stabilo Woody
1ks mix barev

cena na dotaz

Pastelky Stabilo Woody 3 in 1 - 6 barev
Pastelka, voskovka a akvarelová pastelka v jednom. Obsahuje jemnou tuhu na bázi vosků s vysokou intenzitou pigmentu, která je odolná proti zlomení. Měkká tuha o šíři 10 mm.

cena na dotaz

STAEDLER NORIS AQUA

cena na dotaz

Sběrové místo RENGL